- GIGABYTE

Цена
€430 00 / 841 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8G - Graphics card - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8G - Graphics card - GeForce RTX 5060 Ti - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Graphics card |
| Marketing Description | The GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8G graphics card delivers performance for gaming and creative work. With a powerful NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti graphics processor and 8 GB of GDDR7 SDRAM, this card is designed to handle demanding applications an |
| Bus Type | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| CUDA Cores | 4608 |
| Max Monitors Supported | 4 |
| API Supported | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Features | Dual Fan Design, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA G-Sync ready, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), 5th gen Tensor Cores, 4th gen Ray Tracing Cores, 9th Gen NVIDIA En |
| Size | 8 GB |
| Technology | GDDR7 SDRAM |
| Bus Width | 128-bit |
| Required Power Supply | 650 W |
| Additional Requirements | 8 pin PCI Express power connector |
| Software Included | GeForce Game Ready Drivers, NVIDIA Studio drivers, Gigabyte Control Center |
| Compliant Standards | DisplayPort 2.1b |
| Width | 4 cm |
| Depth | 20.8 cm |
| Height | 12 cm |
| Max Resolution | 7680 x 4320 |
| Memory Speed | 28 Gbps |
| Core Clock | 2572 MHz |
| Interfaces Details | 3 x DisplayPort HDMI |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 5060 Ti |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR7 |
| Интерфейс | PCIe 5.0 x8 |
| Консумация (TDP) (W) | 180 |
| Препоръчително захранване (W) | 650 |
| Boost честота (MHz) | 2572 |
| Шина на паметта | 128 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| HDMI портове (count) | 1 |
| DisplayPort портове (count) | 3 |
| Дължина (mm) | 241 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 0.00кг |
Видеокарта GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8GB
Разгърнете следващото поколение гейминг и творчество с GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8GB. Задвижвана от авангардната архитектура NVIDIA Blackwell, тази видеокарта осигурява спиращи дъха визуални ефекти, невероятно бързи кадрови честоти и AI-ускорено представяне за потапящо изживяване.
Насладете се на мощта на проследяването на лъчи в реално време и усъвършенствани AI функции като DLSS 4, които вдъхват живот на вашите игри и творчески приложения с несравним реализъм и скорост.
Ключови Предимства
- Архитектура NVIDIA Blackwell — Изпитайте революционна производителност и ефективност за гейминг и създаване на съдържание.
- 8GB GDDR7 Памет — Насладете се на ултра-бърза памет за текстури с висока разделителна способност и взискателни натоварвания.
- WINDFORCE Охладителна Система — Известното охлаждане на GIGABYTE осигурява оптимална термична производителност и тиха работа, дори при тежки натоварвания.
- DLSS 4 с Multi Frame Generation — Увеличете кадровите честоти и генерирайте зашеметяващи, ясни изображения с AI-ускорено мащабиране.
- Ray Tracing Ядра — Потопете се в хиперреалистични виртуални светове със специализиран хардуер за проследяване на лъчи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU Чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Размер на паметта | 8GB |
| Тип памет | GDDR7 |
| Шина на паметта | 128-bit |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 x8 |
| Boost Честота | 2572 MHz |
| CUDA Ядра | 4608 |
| Консумация (TDP) | 180 W |
| Захранващи Конектори | 1x 8-pin |
| DisplayPort Портове | 3x DisplayPort 2.1b |
| HDMI Портове | 1x HDMI 2.1b |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Поддръжка на няколко монитора | 4 |
| Охлаждане | WINDFORCE (Два вентилатора) |
| Брой заети слота | Два слота |
| Дължина | 241 mm |
Какво има в кутията
- Видеокарта GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE 8GB
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





